MENU

Celorepublikový sjezd – panelová diskuze

Vážení návštěvníci webu,

dovolte mi, abychom Vám oznámili zajímavou zprávu. Ve dne 18. března 2023 se koná celorepublikový sjezd Romů, který představuje významnou událost v životě nás všech.

Romové tvoří v České republice významnou menšinu a čelí mnoha problémům, jako jsou diskriminace, sociální vyloučení, chudoba či nezaměstnanost. Sjezd Romů je tak jedinečnou příležitostí, jak se můžeme sejít, diskutovat o svých problémech a hledat společné řešení.

Sjezd Romů se koná na adrese Freyova 82, Praha 9 a doufáme, že vás přijede co nejvíce. Bude se zde hovořit o tématech, jako jsou sjednocení Romů, participace v organizovaní s úřady, pomoc lidem v nouzi a zvolení lídrů.

Jedním z hlavních cílů sjezdu je zlepšit postavení Romů v české společnosti a bojovat proti rasismu a diskriminaci. Sjezd také slouží jako platforma pro prezentaci romské kultury a tradic.

Věřím, že sjezd Romů bude úspěšným a inspirativním setkáním, které pomůže zlepšit situaci naši komunity v České republice. Jsme nedílnou součástí České Republiky a zasloužíme si plné uznání a respekt.

Děkujeme Vám za pozornost a těšíme se, že se potkáme na sjezdu.

Sdílet:

Další články

Výsledky anketních voleb

Výsledky anketních voleb pro jednotlivé kraje dopadly následně: KRAJ KANDIDÁT Jihočeský kraj Michaela Gáborová Jihomoravský kraj Jožka Daniel Karlovarský kraj Luboš Olah Královehradecký kraj Vojtěch

Pietní akt uctění památky

V posledních letech se svět potýká s řadou tragédií, které zasáhly mnoho rodin a komunit. Tyto události vedou k bolesti a utrpení, které mohou mít

Pošlete nám zprávu