Celorepublikový sjezd – panelová diskuze

Vážení návštěvníci webu,

dovolte mi, abychom Vám oznámili zajímavou zprávu. Ve dne 18. března 2023 se koná celorepublikový sjezd Romů, který představuje významnou událost v životě nás všech.

Romové tvoří v České republice významnou menšinu a čelí mnoha problémům, jako jsou diskriminace, sociální vyloučení, chudoba či nezaměstnanost. Sjezd Romů je tak jedinečnou příležitostí, jak se můžeme sejít, diskutovat o svých problémech a hledat společné řešení.

Sjezd Romů se koná na adrese Freyova 82, Praha 9 a doufáme, že vás přijede co nejvíce. Bude se zde hovořit o tématech, jako jsou sjednocení Romů, participace v organizovaní s úřady, pomoc lidem v nouzi a zvolení lídrů.

Jedním z hlavních cílů sjezdu je zlepšit postavení Romů v české společnosti a bojovat proti rasismu a diskriminaci. Sjezd také slouží jako platforma pro prezentaci romské kultury a tradic.

Věřím, že sjezd Romů bude úspěšným a inspirativním setkáním, které pomůže zlepšit situaci naši komunity v České republice. Jsme nedílnou součástí České Republiky a zasloužíme si plné uznání a respekt.

Děkujeme Vám za pozornost a těšíme se, že se potkáme na sjezdu.

Sdílet:

Další články

Volební výsledky v komunálních volbách 2023

ROMALUMA se účastnila prvních komunálních voleb jako jediná politická strana s romským zaměřením. Ačkoliv nedosáhla úspěchu, co do čísel se její výsledek nedá považovat za zcela neuspokojivý. V každém městě či obci, kde se zúčastnila voleb, nebylo primárním cílem vítězství, nýbrž získání cenných zkušeností a zmapování své volební základny v daném volebním obvodu.

Každý z Romů by byl milionář

Dne 26. dubna 2023 poskytl Marco Cavali rozhovor ve studiu Inovace Republiky na následující témata: Jak vznikla idea založit politickou stranu? Jaký je plán a

ZPRÁVA NEZÁVISLÉHO AUDITORA

ZPRÁVA AUDITORA V PDF Nezávislý auditor provedl audit účetní závěrky politické strany ROMA LUMA za rok končící 31. 12. 2022 a potvrdil, že závěrka podává

Pošlete nám zprávu