Jednání v Sokolově

Dnešní setkání s vrchním komisařem a velitelem městské policie Mgr. Petrem Kubisem a vrchním inspektorem a vedoucím oddělení prevence kriminality Mgr. Bc. Petrem Kráglem, MBA.


Setkání bylo nečekané, příjemně mě překvapilo a jsem rád, že mohu oznámit vzájemnou spolupráci s Roma Luma, kdy nám vyjdou vstříc za město Sokolov. Byla nám přislíbena výborná spolupráce jak s Městskou policií, tak s Městským úřadem.


Pan Kubis a jeho zástupce pan Krágel navrhli mnoho pozitivních a prosperujících návrhů pro naši minoritu i pro majoritu. Spolupráce nejen různých aktivit z oblasti sportu, ale i spolupráce s naším romským koordinátorem, který by měl být výhradně pro Romy na Sokolovsku.


Jsem opravdu mile překvapen za spolupráci ze strany Městské policie Sokolov a také jednoho z radních Sokolova. Pan Kubis a pan Krágl dnes projevili neloajalitu k barvě pleti a národnosti, když řekli, těšíme se na spolupráci.


V současné době se domlouvá další schůzka s předsedy Roma Lumy, Markem Kavalim a Emilem Zajacem.


Na závěr cituji slova velitele MP pana Kubise:

To je dost, že jste se mi někdo z Roma Luma ozval.

Sdílet:

Další články

VOLBY DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU 

Ptáme se Marca Cavaliho:   Stále mnoho Romů si klade otázku, proč jste nekandidoval do Evropského parlamentu? Děkuju za otázku, která mi byla v poslední

Nová předsedkyně Zuzana Pilná

Nově zvolená předsedkyně romské strany Roma Luma Zuzana Pilná přináší do politického spektra svěží vítr plný změn. Její jednomyslné zvolení svědčí o důvěře a podpoře

Pošlete nám zprávu