MENU

Jednání v Sokolově

Dnešní setkání s vrchním komisařem a velitelem městské policie Mgr. Petrem Kubisem a vrchním inspektorem a vedoucím oddělení prevence kriminality Mgr. Bc. Petrem Kráglem, MBA.


Setkání bylo nečekané, příjemně mě překvapilo a jsem rád, že mohu oznámit vzájemnou spolupráci s Roma Luma, kdy nám vyjdou vstříc za město Sokolov. Byla nám přislíbena výborná spolupráce jak s Městskou policií, tak s Městským úřadem.


Pan Kubis a jeho zástupce pan Krágel navrhli mnoho pozitivních a prosperujících návrhů pro naši minoritu i pro majoritu. Spolupráce nejen různých aktivit z oblasti sportu, ale i spolupráce s naším romským koordinátorem, který by měl být výhradně pro Romy na Sokolovsku.


Jsem opravdu mile překvapen za spolupráci ze strany Městské policie Sokolov a také jednoho z radních Sokolova. Pan Kubis a pan Krágl dnes projevili neloajalitu k barvě pleti a národnosti, když řekli, těšíme se na spolupráci.


V současné době se domlouvá další schůzka s předsedy Roma Lumy, Markem Kavalim a Emilem Zajacem.


Na závěr cituji slova velitele MP pana Kubise:

To je dost, že jste se mi někdo z Roma Luma ozval.

Sdílet:

Další články

Celorepublikový sjezd – panelová diskuze

Vážení návštěvníci webu, dovolte mi, abychom Vám oznámili zajímavou zprávu. Ve dne 18. března 2023 se koná celorepublikový sjezd Romů, který představuje významnou událost v

Výsledky anketních voleb

Výsledky anketních voleb pro jednotlivé kraje dopadly následně: KRAJ KANDIDÁT Jihočeský kraj Michaela Gáborová Jihomoravský kraj Jožka Daniel Karlovarský kraj Luboš Olah Královehradecký kraj Vojtěch

Pošlete nám zprávu