MENU

Mezinárodní den Romů v HK

Dnešní den 9.4.2022 byl výjimečný v tom, že naše politická strana Roma Luma mohla oslavit Mezinárodní den Romů, což byla zároveň i naše první veřejná akce.

 

Hradec Králové je nádherné město s velkým počtem našich voličů a příznivců Roma Luma, proto jsme neváhali a akci uskutečnili v kulturním domě Střelnice. Především chceme poděkovat kapelám a tanečním souborům za podporu a také  za sponzorské dary našich členů. Akci moderoval samozřejmě náš profesionální moderátor Emil Zajac a jeho kolegové Marco Cavali, Kuba Červeňák. 


Akce se vydařila na 100% a proto děkujeme Romům z Hradce Králové za jejich účast a podporu, kterou nám vyjádřili svým podpisem v pamětní knize .

Sdílet:

Další články

Celorepublikový sjezd – panelová diskuze

Vážení návštěvníci webu, dovolte mi, abychom Vám oznámili zajímavou zprávu. Ve dne 18. března 2023 se koná celorepublikový sjezd Romů, který představuje významnou událost v

Výsledky anketních voleb

Výsledky anketních voleb pro jednotlivé kraje dopadly následně: KRAJ KANDIDÁT Jihočeský kraj Michaela Gáborová Jihomoravský kraj Jožka Daniel Karlovarský kraj Luboš Olah Královehradecký kraj Vojtěch

Pošlete nám zprávu