Mezinárodní den Romů v HK

Dnešní den 9.4.2022 byl výjimečný v tom, že naše politická strana Roma Luma mohla oslavit Mezinárodní den Romů, což byla zároveň i naše první veřejná akce.

 

Hradec Králové je nádherné město s velkým počtem našich voličů a příznivců Roma Luma, proto jsme neváhali a akci uskutečnili v kulturním domě Střelnice. Především chceme poděkovat kapelám a tanečním souborům za podporu a také  za sponzorské dary našich členů. Akci moderoval samozřejmě náš profesionální moderátor Emil Zajac a jeho kolegové Marco Cavali, Kuba Červeňák. 


Akce se vydařila na 100% a proto děkujeme Romům z Hradce Králové za jejich účast a podporu, kterou nám vyjádřili svým podpisem v pamětní knize .

Sdílet:

Další články

Volební výsledky v komunálních volbách 2023

ROMALUMA se účastnila prvních komunálních voleb jako jediná politická strana s romským zaměřením. Ačkoliv nedosáhla úspěchu, co do čísel se její výsledek nedá považovat za zcela neuspokojivý. V každém městě či obci, kde se zúčastnila voleb, nebylo primárním cílem vítězství, nýbrž získání cenných zkušeností a zmapování své volební základny v daném volebním obvodu.

Každý z Romů by byl milionář

Dne 26. dubna 2023 poskytl Marco Cavali rozhovor ve studiu Inovace Republiky na následující témata: Jak vznikla idea založit politickou stranu? Jaký je plán a

ZPRÁVA NEZÁVISLÉHO AUDITORA

ZPRÁVA AUDITORA V PDF Nezávislý auditor provedl audit účetní závěrky politické strany ROMA LUMA za rok končící 31. 12. 2022 a potvrdil, že závěrka podává

Pošlete nám zprávu