MENU

Mezinárodní den Romů v HK

Dnešní den 9.4.2022 byl výjimečný v tom, že naše politická strana Roma Luma mohla oslavit Mezinárodní den Romů, což byla zároveň i naše první veřejná akce.

 

Hradec Králové je nádherné město s velkým počtem našich voličů a příznivců Roma Luma, proto jsme neváhali a akci uskutečnili v kulturním domě Střelnice. Především chceme poděkovat kapelám a tanečním souborům za podporu a také  za sponzorské dary našich členů. Akci moderoval samozřejmě náš profesionální moderátor Emil Zajac a jeho kolegové Marco Cavali, Kuba Červeňák. 


Akce se vydařila na 100% a proto děkujeme Romům z Hradce Králové za jejich účast a podporu, kterou nám vyjádřili svým podpisem v pamětní knize .

Sdílet:

Další články

Předvolební setkání – Sokolov

Poslední víkend před očekávanými komunálními volbami, jsme zavítali do města Sokolov, kde je lídrem naší kandidátky pan Luboš Oláh. Pro naše voliče bylo připraveno občerstvení,

Předvolební kampaň v Hradci Králové

Předvolební kampaň Roma Luma, Hradce Králové. Zahájení:  Vojtěch  Demeter – oslovení všech účastníků, kteří se dostavili podpořit politickou stranu Roma Luma. Dále byli přítomni členové

Pošlete nám zprávu