Pražský Van Damme Čureja z Ocelových pěstí si jde pro výhru

Zpráva od našeho romského „Van Damme“ Zdeňka „Jdu si pro výhru“ Čureji ze známého klubu Ocelových pěstí nám přinesla vzrušující novinky.

Tento odvážný bojovník se již podruhé zúčastní galavečera Ocelové pěsti II, který se koná 9. března 2024 v Ostravě. Před samotným zápasem probíhají na sociálních sítích slovní střet mezi různými soupeři.

Jedním z hlavních protagonistů této předehry je právě Zdenek Čureja, přezdívaný romský Van Damme, který odpověděl na několik pikantních otázek. Podle mého názoru se jedná o jednoho z hlavních favoritů celého galavečera, kde se utkají zkušení bojovníci. Organizátoři, Tomáš Polák a Robert Anton společně s Ondrou Číňanem, pečlivě vybrali skvělé bojovníky a my se můžeme těšit na napínavé představení. Snad nás příště překvapí i dámský zápas na Ocelových pěstích 3.

Zdenku, zaujaly nás tvé nadání, zejména tvůj zápas v rámci organizace Ocelové pěsti, kde se chystáš na souboj v pyramidě. Máš soupeře, k nimž cítíš rivalitu a očekáváš tvrdý boj?

Ano, mám chuť rozbít držbu Ferovi Balážovi (Čivava) a druhý je Kevin Makula (pavouk) jsou tohle dva, kterým chci sportovně ublížit a co nejdříve ukončit.

Víme, že jsi z Prahy. Jak dlouho trénuješ a jaké máš zkušenosti?

Trénoval jsem 6 let bojové sporty, box a thaibox, a potom jsem měl 9 let pauzu, takže po 9 letech jsem zpátky do ringu.

Jaké jsou tvé další cíle po skončení působení v Ocelových pěstích 2?

Teď nepřemýšlím co bude dál. Uvidíme vše po zápase, ale určitě budu dále bojovat v organizaci Ocelové pěsti.

Viděl jsem tvé tréninky a vynikáš tam rychlostí a skvělou technikou. Zároveň jsem si všiml ostrých videí s vzkazy pro soupeře, zejména když jsi označil Fera Baláže za čivavu. Jaký byl důvod?

Já trénuji vždy na 200 % a nelíbilo se mi od té čivavy, že moc mluví a ponižoval. Je dobré si věřit, ale také musí dodržet vše, co říkal ve videích. Ale jsem si 100% jistý, že nemá žádnou šanci mě ohrozit. Je to jen obyčejný boxer v MMA, kde nemá co dělat!

Je někdo na kartě, kdo tě znervózňuje, a máš obavy, že bys mohl prohrát?

Obavy nemám z nikoho a mám taktiku na každého zápasníka, která si myslím, že mi pomůže.

Když už jsme u Romů, nemohl bych se nezeptat, co plánuješ s výhrou?

Výhru si nechám na další přípravu, protože příprava také něco stojí, a zatím nemám žádného sponzora.

Máš nějaký vzkaz pro soupeře?

Pro soupeře už žádný vzkaz nemám, ale pro lidi, kteří se na to přijdou podívat: Lidi, těšte se, ukážu vám kvalitní rychlý sportovní výkon. Uvidíte v reálu Roma Van Damme. Těším se na vás, děkuji všem, kdo mi fandí! 🥊🥊🥊🥊🥊

Sdílet:

Další články

VOLBY DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU 

Ptáme se Marca Cavaliho:   Stále mnoho Romů si klade otázku, proč jste nekandidoval do Evropského parlamentu? Děkuju za otázku, která mi byla v poslední

Nová předsedkyně Zuzana Pilná

Nově zvolená předsedkyně romské strany Roma Luma Zuzana Pilná přináší do politického spektra svěží vítr plný změn. Její jednomyslné zvolení svědčí o důvěře a podpoře

Pošlete nám zprávu