Přehled dění na Clash of the Stars

Včerejší bizár byl na hraně všeho možného, co člověka vždy překvapí. Opět skvěle připravený do posledního detailu, až teda na security, kde Tadeáše Veselého-Ganstaboye neuhlídali před fanouškem z publika. Tadeáš se zalekl svého fanouška a jeho obětí, že snad údajně došlo k zástavě srdce na 2 minuty. No budiž, a přejeme Ganstaboyovi brzké uzdravení a méně škodlivých látek. Miroslav Loner Fayne si bude muset počkat do června na zápas s Tadeášem Veselým.

Také jsme si nemohli nevšimnout bravurní výhry korpulentního bojovníka v sumo a zpěváka Bertíka Girgu, který je nenáviděn za zkažený tiket. Nikdo nečekal, že trénovaný zápasník Ondřej Bihary přezdívaný Gappa zamrzne, kde nepředvedl žádný výkon. Bertík v live streamu Tomáše Poláka a Tomáše Le sy slíbil, že výhru, pokud mu organizace Clash of the Stars dá šanci bojovat, daruje na onkologické oddělení pro nemocné děti. Tak doufejme, že slibu dodrží.

Zápas Krále Pabla a Jana Rybky byl bravurní, tak jak zápasník Jan Rybka (ten co dělá na ulici bordel) slíbil, tak splnil, 24 vteřin a král padl. Král Pablo Lukáš Bartoš nepřevedl žádný výkon, ale co se týče výkonu v baletních kreacích, šlo celkem o zábavnou podívanou. Zkusíme bývalému králi Pablo nabídnout baletní konkurzy do dětských představení.

Velká gratulace Davidu Čonkovi alias Čonny vs Jakubu Krokovi. Překvapivě a bravurně převálcoval Kroku v prvním kole, jeho výkon byl odrazem přípravy na tento zápas, což se nedá říci o králi Pablu. Čonny nasazením kravaty Kroku vypnul bez sebemenších ataků ze strany syna psychopata Bejra Kroka, jaký otec, takový syn.

Zápas, pokud se to tedy dá takto nazývat, Aleše Bejra vs Jaromíra Soukupa, se opravdu nepovedl. Ne že jenom psychopat Bejr nedokázal ustát tvrdé kombinace boxerských úderů Soukupa, ale sám sebe neovládl v prvních sekundách v zápase. Zostudil nejen sebe, ale také svého syna Army Kroku. Žádná pokora a úcta k soupeři, natož k organizaci Clash of the Stars. Údery hlavou a kopance k boxu nepatří, proto byl Bejr diskvalifikován a doufejme, že dlouho Bejra neuvidíme.

Nádherný zápas obou borců, Žralok opravdu vydržel Babu Jagu skoro 3 kola, Baba Jaga v závěru ocenila výkon Patrika Žraloka .

Sdílet:

Další články

VOLBY DO EVROPSKÉHO PARLAMENTU 

Ptáme se Marca Cavaliho:   Stále mnoho Romů si klade otázku, proč jste nekandidoval do Evropského parlamentu? Děkuju za otázku, která mi byla v poslední

Nová předsedkyně Zuzana Pilná

Nově zvolená předsedkyně romské strany Roma Luma Zuzana Pilná přináší do politického spektra svěží vítr plný změn. Její jednomyslné zvolení svědčí o důvěře a podpoře

Pošlete nám zprávu