RED FACE

Co je vlastně zač tato organizace?

Ze začátku se snažila o zápasy ve fackované, která se moc nevydařila v dalším kole proběhli nějaké zápasy bez povšimnutí s nízkou sledovaností, ale teď co RED FACE předvádí je opravdu na hraně toho, jak zostudit a zesměšnit Romský národ.  Příspěvkem od Kotlárové, sestry nebo co je vlastně zač se ani nepídím dál potom co je to za člověka. Komentáře od lidí pod příspěvkem, které jsou nenávistné, zesměšňující a urážející, jsou už za hranou.

Proč to vlastně dělají pro peníze? Stojí jim za to ta ostuda. Kde berou tu odvahu dělat takové výzvy na Bendu anebo jeho přítelkyni a RED FACE to zveřejňuje a podporuje pod svým logem organizace. Největší šaškárna nebo cirkus jinak se RED FACE nazvat nedá. Pokud si přiblížíme, kdo anebo co za individua v této organizaci mají zápasit už samo o sobě napovídá, že něco nebude v pořádku.

Příkladem je Sokolovský Král Kunštár, který měl také zápasit v Clash of the Stars, ale nakonec byl vyřazen z důvodu zdravotní prohlídky, při které se prokázala nemoc žloutenky tipů C. Což asi RED FACE moc netrápí. Jak daleko to chce organizace RED FACE dotáhnout na co se máme ještě připravit. Teď už se ani nedivím že Michael Rakys odešel z této organizace, jelikož nesdílí jejich záměry a jde si svou cestou.

Sdílet:

Další články

Přehled dění na Clash of the Stars

Včerejší bizár byl na hraně všeho možného, co člověka vždy překvapí. Opět skvěle připravený do posledního detailu, až teda na security, kde Tadeáše Veselého-Ganstaboye neuhlídali

Pošlete nám zprávu