Předvolební setkání – Sokolov

Poslední víkend před očekávanými komunálními volbami, jsme zavítali do města Sokolov, kde je lídrem naší kandidátky pan Luboš Oláh.

Pro naše voliče bylo připraveno občerstvení, pití ale i náš tradiční romský taneční soubor.

Naši předsedové i kandidáti promlouvali k našim voličům, aby si uvědomili důležitost podpořit komunální volby. Vždyť jde o naši největší budoucnost, a to jsou naše děti. Nesmí nám být lhostejné v jaké společnosti a v jakých podmínkách budou žít.

Závěrem chceme poděkovat všem zúčastněným za podporu kampaně naší politické strany Roma Luma.

Sdílet:

Další články

Volební výsledky v komunálních volbách 2023

ROMALUMA se účastnila prvních komunálních voleb jako jediná politická strana s romským zaměřením. Ačkoliv nedosáhla úspěchu, co do čísel se její výsledek nedá považovat za zcela neuspokojivý. V každém městě či obci, kde se zúčastnila voleb, nebylo primárním cílem vítězství, nýbrž získání cenných zkušeností a zmapování své volební základny v daném volebním obvodu.

Každý z Romů by byl milionář

Dne 26. dubna 2023 poskytl Marco Cavali rozhovor ve studiu Inovace Republiky na následující témata: Jak vznikla idea založit politickou stranu? Jaký je plán a

ZPRÁVA NEZÁVISLÉHO AUDITORA

ZPRÁVA AUDITORA V PDF Nezávislý auditor provedl audit účetní závěrky politické strany ROMA LUMA za rok končící 31. 12. 2022 a potvrdil, že závěrka podává

Pošlete nám zprávu